Chip Tuning per VW Golf, Touren Krejt 2.0 TDI

Shitet nga: Driton 04 Gsh 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Chip Tuning per vw , rritjen e kualt Fuqis 35 deri 40 PS
Per montin ju duhen vetem 5 Minuta
Chip ka Kushtuar i ri 279,-€

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim