Chip tuning (30-35 ps) per VW,audi,seat,scoda ....

Shitet nga: Chiptuning 08 Pri 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes chip tuning made in austria, qe ka kapacitet me i shtu 30/35 ps
Esht i pershtatshem per tgjitha llojet e VW diesel 1.9 dhe 2.0 kb poashtu
Dhe per audi,seat...instalim i shpejt dhe i leht poashtu praktik ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim