Drita dyrve me logo Mirësevini

Shitet nga: Burim 21 Sht 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Drita dyrve me logo Mirësevini
Te gjitha modelet e veturave letë për tu montuar dhe te bukura

Çmimi ➨ 20.00 Euro/Copa

Për ma shumë hollësi na kontaktoni.
* Nëse jeni të interesuar, ju lutem dërgoni një mesazh facebook ose hajdini_b@hotmail.com me emrin tuaj të plotë, adresën e saj, telefon dhe t'ju arrin me postë. Ose ju mund të dërgoni SMS në numrin ➨ 045265961. viber ➨ 37745265961
** Pagesa bëhet sipas marrëveshje
***Jashtë Mitrovicës duhet të i shtohet çmimit edhe 3 euro për transport

www.blej.in
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim