Fellne 17'' me goma te veres per Renault Laguna

Shitet nga: Faton 07 Pri 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Fellne 17'' me goma te veres per Renault Laguna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim