Karrika te lekures

Shitet nga: Bekim 19 Maj 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

225 EUR   250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shiten per VW Beetle(buba)cabrio karrikat jan me nxemje qmimi sipas marrveshjes thirrni ne tel ose viber 0038649447417
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim