Mbrojtesi i pare per mercedes c-klasse C63AMG 2..

Shitet nga: Fatmir 27 Shk 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
SHITET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim