Radio MILION

Shitet nga: besnik 07 Gsh 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Radio ,Navi DVD USB TV Camera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim