SHES BRANIKAT PER GOLF 4 SPORT QMIMI I VOLITSH..

Shitet nga: golf 4 11 Tet 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes 2 branikat sport per golf 4
Komplet para dhe mbrapa
Branika jan pak te grrithur siq po doken ne foto kan nevoj per ti ngjyrosur
Jan te ardhur nga gjermania bej ndrrim edhe me ndonje telefon
Tel. 049 599 889 ose viber ose ne emailin beqko_13@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim