SHITEN FELLNE

Shitet nga: besart 22 Mar 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   290 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
FELLNE te ruajtura ne gjendje tmir 16-she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim