SINGJIR ZVICRRAN NR 13 shes ose ndrroj MODELI..

Shitet nga: bekim 27 Nën 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shes singjirt per auto nr 13 singjirt jan te ri pa perdor posa kan ardh nga ch jon modeli maj avancuar s kan shanc mu keput apo me shllajfit as ne bor as ne akull me kit model te singjirve e hiqni kasavetin s kan shanca mu prish bej edhe ndrrim me naj sen qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim