Shiten kastefona me Cd USB mp3 Aux blutoth

Shitet nga: Gazi 04 Pri 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shiten kastefonat te ardhur nga jasht qe sot ngjendje perfekte JVC pioner LG edhe shum lloje tjera per me shum informohuni ne telfon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim