Shiten ose ndrim shtopat e opel corses viti 2004

Shitet nga: Afrim 21 Mar 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shitet ose beje ndrim me shtopat e opel corses viti 2004 cdti shtopat jan sport siq shihet ne foto kisha bo ndrime me shtopat normal te korses kuptohet te kuq klasik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim