Shtopa origjinal per Golf 7 komplet jon

Shitet nga: Shtopa lled 06 Shk 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shtopa origjinal per golf 7 komplet jon
Edhe jav montojna origjinal prej gjermanis
044744833
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim