Vollan

Shitet nga: kola 11 Tet 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Vallon shum i bukur per gjdo lloj makine. Per ma shum Kontaktoni ne Nr teilt. Veq thirrje serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim