bejme veshjen e timonave fotot te reja

Shitet nga: beki 04 Pri 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
veshja behet me eko lekur, paraprakisht duhet shikuar timonin ne qfar gjendje eshte(sepse disa prej tyre nuk mund te punohen). Cmimi eshte prej 20 deri ne 30 euro. Kepja behet me pej te ngjyrave te ndryshme sipas deshires.
Kontakti ne numer te telefonit 049 392 263 numri i njejt edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim