bejme veshjen e timonave me eko lekur (skaj) mer..

Shitet nga: beki 09 Krr 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
bejme veshjen e timonave me eko lekur (skaj) . Ne ket shpallje jane te ekspoyuara timonat vetem te mercedesit, modelet tjera te timonave mund te gjeni ne shpalljet tona . Cmimi i veshjes eshte 20 deri 30 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim