pastrim farav (dritav)

Shitet nga: ardi 27 Tet 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
bejm pastrimin e brendshem te farave dritav dhe poliratjen e tyre ne menyr profesionale 049832401
Facebook *auto dekor ardi*Bmw audi mercedes golf bora passat opel e320 e270 e220
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim