Amortizera

Shitet nga: Naim 23 Gsh 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shes amortizerat e par per volvo V70
Amortizerat jan komplet me Jastak dhe Federa
Vetura nga e cila jan hjekur nuk esht vozitur fare ne kosov, jon t'perdort po jon n'gjendje shum t'mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim