Aparat Saldues CO2 komplet dhe kompresorin per ajr

Shitet nga: arben 24 Pri 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
shes aparatin CO2 prodhim SUEDEZ
shum pak koh i perdorun 650 euro
n gjendje shum t mir edh shum i fort
urnoni ju mirpres flm per mirkuptim
kallorifer 12 kilovat 100 euro i ri
krejt jan trefazor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim