Asistencë në parkimin e automjeti .

Shitet nga: Burim 21 Sht 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Asistencë në parkimin e automjeti .
Nëse keni lëvizje mbrapa dhe keni nevoje te shihni pamjen atëherë me kontaktoni të ju bëjë zgjedhjen

facebook.com: Blejpermespostes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim