Auto Laker Te "Driloni'

Shitet nga: Fazli 19 Mar 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Bëjm Riparimin dhe Ngjyrosjen e tegjitha llojet e mjeteve qmimet jan te volitshme sipas Veturave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim