Auto pjese Mitrovice KALAJA

Shitet nga: Auto pjesë kalaja Mitrovice 10 Gsh 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Auto pjese dhe Auto servis KALAJA gjendet në hyrje të mitrovicës tek ura e lumit sitnica (Te Mitromonti) .Tek ne mund të gjeni pjesë për :

GJTIHASHTU MOTORRE TE LLOJEVE TE NDRYSHME PER TE GJITHA LLOJET E VETURAVE
DHE LLOJE TE TJERA TE VETURAVE ME CMIMET ME TE VOLITSHE NE TREG...*** ****,NA KONTAKTONI NE NUMRIN *049542285* NGA E HENJA DERI TE SHTUNEN NGA ORA *10.30-17.00* JU LUTEM TE RESPEKTOHET ORARIN PER TELEFONATA .JU MIREPRESIM ..
**NE FOTO DHE NE PERSHKRIM JANE VETEM DISA NGA VETUARAT QE NE POSEDOJME**
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim