Drita LED per veture

Shitet nga: Kujtim 15 Mar 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shes Dritat LED per veture,

Dritat bejne per shum tipe veturash, jane te pa perdorne dhe ne paketim ashtu si i kam ble.

Arsyeja e shitjes eshte ndrrimi i vetures e tani me nuk me duhen,
Dimenzionet jane 12 x 1cm

Çmimi i pa negociushem

Viber 386 49 609 063
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim