Freza dhe lifti

Shitet nga: Sheqir 17 Gsh 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shes frezen dhe liftin jan te paperdorueshme jan te ardhura nga zvicrra Qmimi per lift esht 850 ndersa per freze 750 per me shum informata kontaktoni ne tel.
049402160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim