Gjenerator Benzins 10KW

Shitet nga: Gania 19 Gsh 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Gjenerator Honda me djegje benzin eshte ne gjendje perfekte shum i ruajtun , eshte monofaz dhe trefaz .Qmimi me marrveshje te interesuarit te telefonojn ne 049251805
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim