Golf 5 1.9 TDI (per pjese)Mitrovice

Shitet nga: Shkodran Rushiti 06 Shk 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Auto pjese dhe Auto servis KALAJA gjendet në hyrje të mitrovicës tek ura e lumit sitnica (Te Mitromonti) ,NA KONTAKTONI NE NUMRIN *049 542 285* NGA E HENJA DERI TE SHTUNEN NGA ORA *10.30-18.00* OSE NA SHENONI NE VIBER NE CDO KOHE NE +38649490871 .JU LUTEM TE RESPEKTOHET ORARIN PER TELEFONATA .JU MIREPRESIM ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim