Japim maqinat me qira

Shitet nga: Meti 19 Dhj 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Japim maqinat me qira per thithjen e lagshtis mykut dhe ibercukut...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim