Japim maqinat me qira

Shitet nga: Meti 12 Dhj 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Japim maqinat me qira per thithjen e lagshtis mykut dhe ibercukut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim