Leshoj maqinat me qira

Shitet nga: Mehmet 06 Dhj 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Leshoj maqinat me qira per thithjen e lagshtis mykit dhe ibercukit shumm te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim