Miftar Sejdiu

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MS auto veshje me lekur 22 Jan 07:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
+386-49-599-272
Bejm veshjen e interierit te tegjitha llojeve te automjeteve Punojm qe nga viti 2007
Ne Ceki dhe Gjermani
Tani punojm edhe ne Kosove
Qellimi jon esht qe puna te behet sa me kualitative.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim