Opel Combo C kerkoj muri per ndarje mes karrigave

Shitet nga: Eroll 08 Mar 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Kerkoj muri ndares mes karrigave dhe bagazhit per momentin e kam me rrjet (mrezh). Kush ka ose bejm ndrrim ose e blej.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim