Paisje e Kontrollimit Teknik te veturave dhe reg..

Shitet nga: besim 18 Shk 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shes Paisjet e Kontrollimit Teknik te veturave dhe regllazheve cmimi sipas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim