Pedale per gollf 4 komplet me pasqyre dhe me zile

Shitet nga: Lavdim 27 Tet 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Jon orginal jon te kompletura me pasqyre anash te voglat dhe me zile hazer vetem mi montuu TEL. 049445220 044273462
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim