Pjes audi & kasetofon

Shitet nga: danjel 27 Mar 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shitet kasetofon Sony me USB dhe gjith opsjonet e tjera Qmimi(70-mij lek)
Shiten dhe nje pal disje 18 me 5 dadiçek Qmimi(150-mij lek)
Shiten dhe pjes te tjera Audi A8
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim