Qelsa per mercedes dhe bmw

Shitet nga: Riad 04 Dhj 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Qelsat jane vetem kornizat e jashtme pa qip.. mercedes 15€
Bmw 15€
Bmw 10€
Mund te shkruani edhe permes viberit 049355943 prej ores 10:00deri 20:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim