Reanult Scenic per pjjese Mitrovice

Shitet nga: shkodran 16 Gsh 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Ne gjendje shume te mirë i posa ardhur , pjeset ne gjendje shume te mire .
Gjithashtu Auto pjese dhe Auto servis KALAJA gjendet në hyrje të mitrovicës tek ura e lumit sitnica (Te Mitromonti) .Tek ne mund të gjeni pjesë për :
GOLF 1 2 3 4
AUDI
BMW
MERCEDES
FIAT
FORD
PEZHO
RENO
KIA
TOYOTA
SMART
VOLVO
SHARAN ,FORD GALAXY OPEL ,SINTRA
MAZDA
OPEL
POLO
GJTIHASHTU MOTORRE TE LLOJEVE TE NDRYSHME PER TE GJITHA LLOJET E VETURAVE
DHE LLOJE TE TJERA TE VETURAVE ME CMIMET ME TE VOLITSHE NE TREG...*** ****,NA KONTAKTONI NE NUMRIN *049542285* NGA E HENJA DERI TE SHTUNEN NGA ORA *10.30-17.00* JU LUTEM TE RESPEKTOHET ORARIN PER TELEFONATA .JU MIREPRESIM ..
**NE FOTO DHE NE PERSHKRIM JANE VETEM DISA NGA VETUARAT QE NE POSEDOJME**
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim