SHTOPA ,HALLOGENKA , SPOJLER PER MERCEDES C W204

Shitet nga: Ervin 23 Shk 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
SHTOPA DHE HALLOGENKAT ( dritat mjeglles) PER MERCEDE C KLLAS W204
Gjendje te regullt, per ma shum info kontakto..📞
SPOJLER GJAMIT MBRAPA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim