Shiten sharra

Shitet nga: Gazi 07 Jan 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shes shtill dhe dollmar te posa ardhur nga gjermanija ne gjendje shum te mir pothuajse te rinj me nga 3-4 ore pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim