Te gjitha pjeset per fawe t2 dhe disa te mercede..

Shitet nga: egzon 25 Shk 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
pjes per fave t2 dhe mercedes ,opell etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim