URGJENT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besart 06 Mar 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shiten DVD per kerr DVD jan gjendje shum te mire.Jan te ndara dhe mund te shikohen 2 filma ne te njejten koh,ka 4 GJISTIK per lojra,ka 2 CD me lojra shum pak te perdormee.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim