lladnjaka te ujit dhe pjes te ndryshme

Shitet nga: pjes 08 Shk 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
shiten keto pjes te ndrysh per gol dhe opel ka lladnjaka per opell 1.7 dizell opell korsa 1.2 brava per dyr te gollfit etj qeshifen ne foto
dhe disa pjes per maqina NEO SHITEN EDHE KOMPLET JAPEN MEQMIM TE LIR
Per mashum info tel:049509632-044396419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim