veç 17€..Llambë ndriçuese per kerr etj...

Shitet nga: 045/407-666..Mitro. 14 Pri 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
E ardhur nga Gjermania.E re e paperdorur...Drite qe lidhet ne vendin ku dhezet cigarja etj ne kerr...shih fotot ka edhe digitronin me dhez nga distanca dhe me kabllo 3m.E pershtatshme me marre me veti n'kerr kudo n'rast defekti t'kerrit apo edhe raste tjera ndriqimi...Dimensioni i saj eshte afersisht 20x20cm...Vetem 25E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim