Kamijonete IVECO dizel -02

Shitet nga: bedri 13 Shk 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
osht i ruajtur shum, gomat e reja, eshte i ardhur nga suedia dhe nuk ka dogan dmth mund te regjistrohet lirishit, qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim