Kamijonete VW LT 35 -94

Shitet nga: brahimi 14 Mar 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
she kombin lt35 ne gjndje te mir esht e ardhur nga zvicrra dhe jam personi i vetem qe e kam vozit ne kosov ka gomat e reja per me shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim