Kamion Volvo FL6 -14 ton

Shitet nga: Jashar 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shesim Kamianin Volvo FL6 14 ton ne gjendje te mire, i importum nga Suedia ne vitin 2009 i pavozitur ne Kosov prej asaj kohe.
*Viti i prodhimit : 1990 i paisur me lift.

*Gjatsia totale: 9.65m, per ngarkes 7.46m.

*Gjersia: 2.60m

*Marsh: Manuel

Ka nevoj per ni pastrim perndryshe osht ne gjendje shum te mire., me kontroll teknike te kryme ne Suedi para importit.
Per qmim dhe me shum informata kontaktoni ne numrat e meposhtem:

*Tel: +46767031987

*Vibber: +46767031987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim