Kombe VW T2 dizel -84

Shitet nga: Jashar 09 Mar 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shesim kamjonet e tipit Volkswagen T2 1.6 diesel me dy par ulse ne gjendje te mire,
Osht e importume prej Suedie ne Vitin 2006 nuk osht vozit ne Kosov prej asaj kohe, ka nevoj per ni pastrim perndryshe osht ne gjendje shum te mire.

Per qmim dhe me shum informata kontaktoni ne numrat e meposhtem:

Tel: +46704812263
Vibber: +46704436598
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim