Kombi VW T2 dizel -87

Shitet nga: Visar 10 Pri 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes kombin wv t2 1.6 dizell transporter ne gjendje te rregullt 4 guma te dimrit regjistrim deri ne muajin e 6. Qmimi 1050€ Nr kontaktues 049526746+viber. Dhe 044516099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim