Kombi vw t4 transporter 2001

Shitet nga: islam 28 Pri 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Mitrovicë
shitet kombi vw t4 viti 2001 transporter ne gjendje te rregullt vetem nje vit regjistrim ne kosov ne gjende te rregullt per me shum info. kontaktoni ne nr. 045 229 015 dhe 049 683131
vala mundet edhe viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim