Mercedes Vito 110 cdi -00

Shitet nga: visar 11 Tet 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Veturen Mercedes Vito 110 cdi 2.2 Dizell Transporter
Viti i Prodhimit 2000
Regjistr 1 vjet,
Automatik
Vetura osht Ne Gjendje te Shum te mir
Vetura Ka : ABS,
Airbag,servo
Goma Tmira
Vetura nuk osht hipotek dhe Mund te perkthehet menjeher. Boj ndrrim
Nr - .Wiber 049-526-746
Nr.- 044516099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim