Kombi Volkswagen T4 2.5 TDI

Shitet nga: toni 26 Sht 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kombin volkswagen i sapo ardhur nga Gjermania eshte ne gjendje te rregullt perfekte ka centrallen, Tempomatin, 2.5 kubik, Dizel , gjysem klime automatike
me 260 mije Km te kaluara eshte ne gjendje shume te mire mund te perdoret edhe si transportues mallrash. te interesuarit mund te therrasin ne kete numer telefoni 049714872.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim